Czy po takim badaniu wykazałoby przerost prostaty?
Witam, od 16 roku życia mam problemy z oddawaniem moczu, w tej chwili mam 27 lat chodziłem do lekarza i ciągle mówiono mi, że to zapalenie pęcherza i często przepisywali mi jakieś leki które nie przynosiły ulgi,wręcz przeciwnie z czasem miałem powiększoną wątrobę,śledzione jakieś problemy gastryczne, badań miliony. Krew, mocz, posiew,usg, gastroskopie, i cytoskopie po której okazało się , że mam lekki przerost prostaty, lekarz zaproponował że usunie za około 10 tyś zł podziękowałem. Inny lekarz, po badaniach usg twierdził,że nie mam przerostu i jest ok. Zrobiłem tomograf jamy brzusznej przy czym sprawdzany był też odcinek pecherza czy po takim badaniu wykazało by przerost prostaty ?

MĘŻCZYZNA, 27 LAT ponad rok temu
Lek. Tomasz Budlewski
79 poziom zaufania
wskazana wizyta u lekarza urologa i ocena wszystkich dotychczasowych wyników