Czy po założeniu licówki już zawsze należy je stosować?

2. Czy licówki tzw. bez piłowania typu Platin, glam smile, venners - bez piłowania, nie wymagają nawet minimalnej preparacji zęba? 2. Jeśli odklei mi się licówka pełnoceramiczna to mój ząb już po wytrawieniu szkliwa jest zniszczony i zawsze bede musiała robić na niego licówkę?

Licówki o których Pani napisała są to gotowe elementy przygotowane do naklejenia na zęby własne. Nigdy nie zapewnią takie estetyki jakie oferują tradycyjne licówki wykonane przez technika. Taki licówki wymagają często ale nie zawsze przygotowania powierzchni zębów. Jeżeli akurat w Pani przypadku szkliwo będzie musiało zostać oszlifowane, to w przypadku zniszczenia licówki będzie konieczność wykonania nowej.