Czy po zaprzestaniu masturbacji minie mi osłabienie?

Mam 18 lat i od 3 miesięcy się nie masturbowałem, ale niepokoi mnie, że czuję się nadal senny i słaby i mam osłabioną koncentrację. Trzęsą mi się palce, kiedy trzymam palce na stoliku i trzymam środkowy palec to drga przez chwilę. Oczywiście w sporcie mam coraz słabsze wyniki i nogi jak z waty. Czy to przeminie samoistnie? Proszę o odpowiedź.

18 LAT ponad rok temu

Witam!

Nadmierna masturbacja, istotnie, może powodować czasowe osłabienie, jednak po dłuższym okresie abstynencji takie objawy winny ustępować samoistnie. Zapewne inna jest przyczyną dolegliwości, o których piszesz. Zalecam konsultację z lekarzem pierwszego kontaktu oraz precyzyjne przybliżenie objawów, na które cierpisz, co pozwoli na dokładne zdiagnozowanie problemu oraz podjęcie właściwego leczenia.

Pozdrawiam