Czy podane objawy mogą świadczyć o toczniu?

Dzień dobry Jestem w traci diagnozy.Od roku gdy spadł mi potas i dostałam udaru słonecznego na wakcjach nie mogę dojść do siebie.Jestem osłabiona mam drzenie miesni zawroty glowy i nudnosci.Wyniki badań z krwi tomografia glowy i rezonans wykluczyć choroby.W końcu zrobi mi panel Ana wyszło 1:1280 ana 2 ujemnie i ana 3 tylko dsdna i dsf70 pozostałe przeciwciala ujemne. Nie mam żadnych wysypek,owrzdzen,bólu kości czy stawów.Czy to może być toczen czy przeciwciala dsf70 mogą załamywać obraz chorby

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuje udać się na konsultacje lekarza reumatologa po badaniu Bedzie można coś więcej powiedzieć