Czy podczas biopsji ropień może zostać przekłuty?

Mam ropnia w piersi.Lekarz pobieral biopsje,zabieg usunięcia mam 8.03.Mały- 9mm. Czy jeśli lekarz przebilby go podczas biopsji (pod kontrolą usg) to widzialby to na ekranie ? W sensie poinformowalby mnie,że ropien zostal przekluty i jest po problemie? Widzialby,że ropa wylatuje? Prosze o odpowiedz

Witam , nie bardzo rozumiem Pani pytanie - proszę pozostawać pod opieką lekarza prowadzącego i z nim wyjaśniać wszystkie wątpliwości!!! z.żurawski