Czy podczas stosowania Differinu całorocznie wystarczy filtr SPF30 w puderze mineralnym?

1.Czy podczas stosowania Differinu całorocznie wystarczy filtr SPF30 w puderze mineralnym+unikanie słońca? 2.Czy po Differinie mogą popękać naczynka krwionośne?Nie ma w ulotce takiego skutku,ale retinoidy powodują niby angiogeneżę. 3.Czy differinu można używać bezpiecznie długo (np.kilka lat)? 4Czy podczas stosowania Differinu wystarczy mi łagodne ocyzszczanie + żel nawilżający z kwasem hial.+wit b5+hydroksyceulozą,skoro moja cera nie toleruje kremów,olejów i mam tylko wysyp przez nie?

2. Po retinoidach naczynia są poszerzone, stąd rumień, ale po zakończeniu leczenia ustępuje.
3. Nie spotkałem jak dotąd ciągłego używania Differinu dłużej niż rok (nie zaszkodziło). Jeśli jednak sprawa ciągnie się latami, warto rozważyć leczenie retinoidami doustnymi i zakończenie sprawy w kilka miesięcy.
4. Taka pielęgnacja może być.