Czy podczas wizyty u psychiatry może towarzyszyć mi mój chłopak?

Dzień dobry. Chciałabym udać się na pierwsza wizytę u psychiatry. Mam jednak poważny problem. Ostatnie wydarzenia w moim życiu sprawiły, ze boje się wielu rzeczy, a w tym pójść sama do psychiatry. Czy jest szansa, ze lekarz zgodzi się żeby podczas wizyty towarzyszył mi mój chłopak? Boje się, ze nie dam rady przejść przez to sama.

Witam! Jeżeli Pani na tym zależy, a osoba towarzysząca nie będzie przeszkadzała w badaniu, to nawet badanie i leczenie będzie pełniejsze. pozdrawiam W. Łuczkowski.