Czy pojawienie się krwi u osoby po wymiotowaniu jest groźne?

Wymiotowałam po alkoholu i pojawiło się trochę krwi na papierze - może tyle ile paznokiec nie wiem czy prowokując wymioty zraniłam sobie przełyk czy to od czegoś innego? Pale 2,5 roku boje się ze to coś poważnego. Krew była jasna i pojawiła się gdy próbowałam głębiej wyczyścić buzie. Nigdy wcześniej mi się nie zdażyło wyrzec krwi z jamy ustnej po wymiotach.

Lek. Tomasz Budlewski

Propknuje udac się do lekarza rodzinnego po badaniu będzie można coś więcej powiedzieć