Czy powinienem brać osłonki na wątrobę/żołądek?

Czy powinienem brać osłonki na wątrobę/żołądek? Przyjmuję 2x dziennie lit 250 mg, 20 mg izoteryny oraz niedługo zacznę 50mg kwetapiny na noc. Po każdym wzięciu tabletki dokucza mi zgaga. Wyniki krwii prób wątrobowych mam wszystkie w normie. Z góry dziękuję

Lek. Michał Lenard

W przypadku zgagi zalecane jest przyjmowanie leków zmniejszających kwaśność soku żołądkowego. Można je kupić w aptece bez recepty. Pozdrawiam!