Czy powinienem się martwić, że odziedziczyłem chorobę mózgu?

Dzień dobry. Wracając z pracy miałem zamazany obraz lewego oka. Połączone to było z bólem głowy, takim rwanym, nie stałym. Moja mama w młodości zmarła na raka mózgu(w wieku 32 lat, ja mam 19). I gdzieś znalazłem informacje, że gdy guz krwawi, to jest możliwy właśnie rwany ból głowy i kłopot z widzeniem. Czy powinienem się martwić, że odziedziczyłem chorobę? I jakie badania powinienem zrobić, by upewnić się, że mi nic nie jest? Praca jest lekka i nigdy nie miałem z nią żadnego kłopotu.

Witam!
Dziedziczenie raka to są mity, być może, jeżeli Pan pragnie jakiejś choroby to los się do Pana uśmiechnie, jednak nie byłbym z tego powodu szczęśliwy. W tym wieku Pan powinien zdobywać świat, ponad poziomy wylatywać, a nie czytać "pierdoły" o ew zagrożeniach. Rozważając grożące nam choroby jest Pan w ciągłym lęku i z przyczyn emocjonalnych może Pan doznawać różnych objawów. Proszę zgłosić się do psychoterapeuty i podjąć odpowiednie leczenie!
Pozdrawiam
W. Łuczkowski.