Czy powinnam ograniczyć białko?

Witam serdecznie . Jesli mój wynik z homocysteiny wynosi 20,72 Zaczęłam brać wit b12 , b6 i kwas foliowy a jestem na diecie w ktorej dziennie nie przekraczam 100g bialka . Czy powinnam ograniczyć jeszcze białko CZY TAK MOZE BYĆ?

Pozdrawiam,
Paulina Roziewska
http://dietetyka-medyczna.pl/

Kamila Ziemann Dietetyka

Witam,
odpowiednia ilość białka zależy od Pani aktualnej wagi i wzrostu. Proszę obliczyć swoje podstawowe zapotrzebowanie kaloryczne i od tego wyniku ułożyć w jadłospisie ok. 20-25% białka w diecie.

Pozdrawiam
Kamila Ziemann
www.efektcentrum.pl