Czy powinnam po raz kolejny zwiększyć dawkę Euthyroxu na 150?

Witam jestem po operacji całkowitego usunięcia tarczycy wole guzowate listopad 2017 po operacji dostałam euthyrox 50 po badaniu tsh wynik 38mlU\l endokrynolog zwiększyła mi dawkę na E75 potem na E100 wynik tsh z końca grudnia 73mlU\l wiec kolejna większa dawka 125 a po tygodniu 137 dzisiaj czyli po prawie dwóch miesiącach na tej dawce moje tsh wyniosło 37,03 mlU/l czy powinnam po raz kolejny zwiększyć dawkę na 150 niestety mojej Endo w tej chwili nie ma i musze iść po receptę do lekarza rodzinnego proszę o odpowiedź.

Jeśli faktycznie jest tak wysoki poziom TSH należy zwiększyć dawkę Euthyrox-u. Proszę w tej sprawie udać się bezpośrednio do lekarza rodzinnego.