Czy powinnam udać się do szpitala psychiatrycznego?

Witam mam 30 lat i niewiem co robić choruje na zaburzenia depresyjne lękowe i zaburzenia osobowości mieszane mam problemy z teściową i mezem.maz twierdzi że sobie to wkrecam a teściowa się do wszystkiego wtrąca i potrafi wyzywać wzięłam skierowanie do szpitala psychiatrycznego i niewiem czy iść bo niewiem czy moje problemy znikną już raz leżałem po próbie samobójczej teraz chce tego uniknac wiec proszę o pomoc

Witam,

jeśli przejawia Pani zaburzenia suicydalne (myśli i tendencje samobójcze), w takim przypadku, kiedy nie ma Pani wsparcia w rodzinie, zalecana jest hospitalizacja oraz dalsze leczenie - kompleksowe, farmakoterapia i psychoterapia w Poradni Zdrowia Psychicznego (NFZ).
Z wyrazami szacunku, Bożena Waluś