Co znaczy taka niechęć do jedzenia?

Witam. Od zawsze miałam problemy z jedzeniem. Nigdy się nie odchudzałam. Wystarczy że pomyślę o jedzeniu a już mam odruch wymiotny. Wcześniej jakoś too kontrolowałam teraz jest gorzej potrafię nie jeść nawet parę dni dopiero gdy zrobi mi się słabo to coś wpycham w siebie. Wyniki są dobre miałam tylko lekki niedobór żelaza. Lekarz stwierdził że to moja psychika tak działa. Po paru wizytach u psychologa nic się nie zmieniło jest tylko coraz gorzej. Gdzie jeszcze mogę szukać pomocy i jak samej sobie pomoc? Ja chcę jeść tylko nie potrafię. Wiem że jestem osłabiona coraz częściej mam krwotoki z nosa i czuje się słaba bez energii.

Szanowna Pani,

wskazana jest natychmiastowa konsultacja internistyczna, hematologiczna, kompleksowe badania, preparaty żelaza, niekiedy hospitalizacja w celu leczenia niedowagi w szpitalu, wskazane jest kompleksowe leczenie.
Z wyrazami szacunku, Bożena Waluś