Czy powinnam w trybie pilnym udać się do lekarza?
Badanie Tomografii Komputerowej głowy wykazało "Drobna jamka lakunarna przy rogu potylicznym lewej komory boczenej." Proszę o interpretację wyniku oraz informację czy powinnam w trybie pilnym udać się do lekarza. Z góry dziękuję za udzielenie odpowiedzi.

KOBIETA, 54 LAT ponad rok temu
Witam! Drobne jamki lakunarne, są zazwyczaj "znaleziskiem przypadkowym", czyli znajdowanym przy okazji i nie mają, jako pojedyncze, zbyt dużego znaczenia klinicznego. Jednak ktoś skierował Panią na RM głowy i należy go zapoznać z wynikiem. Powodzenia W. Łuczkowski.