Czy preparat, który został użyty do fluoryzacji zębów pozostaje już na nich na zawsze?

Czy preparat który został użyty do fluoryzacji zębów pozostaje już na nich na zawsze czy z czasem z nich znika (jeśli tak to ile to trwa ?)

Nic nie jest wieczne i preparaty do fluoryzacji też nie pozostają na zębach na zawsze.Zadaniem preparatów jest wniknąć w struktury szkliwa i je utwardzić, odwrażliwić itp. w zależności od powodu dla którego są stosowane.Co do częstotliwości powtarzania zabiegu fluoryzacji proszę zwrócić się do lekarza prowadzącego. Pozdrawiam