Czy promieniowanie z komputera ma jakiś wpływ na zdrowie?

Czy promieniowanie z komputera ma jakiś wpływ na zdrowie? Chodzi mi o to czy komputer znajdujący się około 50-70 cm od mnie będzie miał wpływ na moje zdrowie. Chodzi mi o te wszystkie promieniowania. Wiem, że one istnieją, lecz w internecie o ich działaniu można się doczytać wszystkiego: od tego, że są zupełnie nieszkodliwe, aż do tego, że w krótkim czasie doprowadzają do nowotworów. Jak to jest naprawdę? Proszę o możliwie jak najszybszą odpowiedź z uzasadnieniem.

Lek. Tomasz Budlewski

sądze że nie ma odpowiednich badań w tym względzie aby dawały jednoznaczą odpowiedź.