Czy przy diecie muszę zachowywać konkretne godziny posiłków?

Witam. Czy przy diecie muszę zachowywać konkretne godziny posiłków, czy spożywanie co 3 godziny by zachowywać poziom cukru na odpowiednim poziomie? Dieta zbilansowana 5 posiłków dziennie z określoną liczbą kalorii dodatkowo treningi 3 do 4 razy w tygodniu. Problemy z nadwagą

Witam serdecznie,
najlepiej jest ustalić sobie stałe pory posiłków wtedy dieta stanie się bardzo naturalna, ponieważ w danych godzinach organizm sam zaczyna domagać się posiłku. Nie mniej jednak może to być trudne jeżeli dzień rozpoczynamy o różnych godzinach. W takim wypadku proszę zachowywać odstępy co 3h. Dzień zaczynać od pełnowartościowego śniadania a kolację zjadać na 3h przed snem.

W razie dodatkowych pytań lub chęci ułożenia indywidualnej diety zachęcam do kontaktu:
tel. 506225670 lub joanna.wasiluk@o2.pl
Pozdrawiam
Mgr Joanna Wasiluk
Dietetyk