Czy przy takich wynikach mogę jeszcze zajść w ciążę?

Witam, mam 40 lat. Progesteron 0,3, prolaktyna 40,04, FHS 97,96, LH 59,59, Estradiol 5. Czy przy takich wynikach mogę jeszcze zajść w ciążę? Od roku się leczę. Brałam Estroferm, Bromergon i Duphaston na wywołanie miesiączki. Jak przestałam brać leki miesiączka nie występuje. Podczas wizyty u lekarza było widać owulację, jednak lekarz mówił, że mało rozwinięty pęcherzy jak na 13 DC. Testy owulacyjne pokazują, że owulacja jest. Proszę o pomoc i informację, czy leczenie jeszcze ma sens?

Lek. Tomasz Budlewski

Bez podania normy danego laboratoryjnie może się wypowiedzieć