Czy przyjmowanie leków hormonalnych powinno zniwelować objawy choroby Hashimoto?

euthyrox a utrzymujace sie objawy hashimoto Witam, biorę euthyrox od okolo 6 tyg. Pierwszy tydzien dawka 25, pozniej przez dwa tyg 2 razy 75, 5 dni w tyg 50. Po tym okresie TSH zeszlo z 8 do 3,6 jednak objawy takie jak bole stawow, lekki ucisk w klatce piersiowe, czy inne objawy charakterystyczne dla hashimoto nie znikają. Czy dobrze rozumiem ze branie hormonu oraz obnizenie TSH powinno zniwelowac objawy hashimoto? FT3 w normie przy dolnej granicy a ft4 w normie przy wyzszej granicy. Anty tpo w normie. Hashimoto stwierdzono na podstawie biopsji guzków (gr II).

bo to nie są objawy związane ch Hashimoto