Czy przyjmując Propranolol można zastosować znieczulenie stomatologiczne?

Witam , czy zażywanie leku propranolol 3x10mg dziennie jest przeciwwskazaniem do zastosowania znieczulenia z adrenaliną u dentysty ? Czy może pare godzin przed wizytą nie wziaść dawki i wspomóc się lekiem ziołowym na kołatanie serca w nerwicy ?Pytałem się stomatologa ale jakoś nie potrafił jednoznacznie odpowiedzieć.

antyrytmiczne. Radziłbym jednak pownownie spytać stomatologa i poinformować o swoich problemach.
Alternatywne metody znieczulenia to:

Audioanaglezja – nowoczesny sposób znieczulania za pomocą dźwięku, polegający na stosowaniu tzw. białego szumu.

Elektroanestezja – znieczulenie prądem o niskim napięciu, którego poziom pacjent reguluje samodzielnie.

Hipnoza.

Pozdrawiam