Zapytaj lekarza

7 3 3 , 3 2 3

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Czy przyjmując ten lek można pić alkohol?

Witam. Czy przyjmując suplement diety Urydynox można od czasu do czasu wypić 2-3 piwa czy może coś się stać bo zapomniałem spytać neurologa. Pozdrawiam
MĘŻCZYZNA, 42 LAT 3 tygodnie temu

Profilaktyka udaru mózgu

Udar mózgu, inaczej wylew, jest zespołem objawów klinicznych, które wiążą się z nagłym wystąpieniem zaburzenia czynności mózgu. Utrzymuje się on dłużej niż dobę, a u podłoża nie leży inna przyczyna niż naczyniowa. Profilaktyka udaru mózgu w bardzo dużym stopniu pomaga zapobiec jego wystąpieniu.

Redakcja abcZdrowie
82 poziom zaufania

Witam,

Urydynox to lek witaminowy, przepisywany przy bólach kręgosłupa i nerwobólach mogących wynikać z niedoboru witamin z grupy B.

Choć leków z zasady nie należy łączyć z alkoholem, to sporadyczne wypicie niewielkiej ilości niskoprocentowego alkoholu nie powinno powodować żadnych reperkusji. Wato jednak pamiętać o rozsądku.

Proszę zachować, jeżeli to możliwe, odstęp czasowy pomiędzy zażyciem leku a wypiciem alkoholu.

Zachęcam również do zapoznania się z naszym artykułem: https://portal.abczdrowie.pl/urydynox-sklad-i-dzialanie-wskazania-przeciwwskazania-dawkowanie-wskazowki.

Przypominamy, że udzielane informacje stanowią jedynie informację poglądową. W celu uzyskania diagnozy oraz zaplanowania leczenia, prosimy o zasięgnięcie osobistej porady lekarskiej.

Redakcja abcZdrowie.pl to zespół doświadczonych i zaangażowanych osób, z których wielu to eksperci z dziedziny medycyny, dla których dbałość o zdrowie to priorytet.
0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Patronaty
Ważne tematy