Czy psycholog pomoże mi przy zaburzeniach lękowo-depresyjnych?

Witam czy psycholog pomoze mi przy zaburzeniach lękkowo depresyjnych?

Dzień Dobry Panu,

Dziękuję Panu za kontakt :)

Odpowiadając na Pana pytanie, praca terapeutyczna, pod okiem Psychologa/Psychoterapeuty, najlepiej pracującego
w paradygmacie poznawczo-behawioralnym, byłaby dla Pana efektywną forma terapii.
Widziałabym również celowość osobistej konsultacji psychiatrycznej.

Serdeczności i tylko zadowalającego samopoczucia Panu życzę,

irena.mielnik.madej@gmail.com tel. 502 749 605

Witam Pana,
Tak. Podstawową i często wystarczającą formą leczenia zaburzeń depresyjno-lękowych jest odpowiednio dopasowana psychoterapia.
Aby skutecznie i bezpiecznie wyleczyć zaburzenia depresyjno-lękowe, należy dotrzeć do źródła problemu i na tej podstawie opracować
właściwą metodę terapii.
Dlatego zachęcam Pana do podjęcia psychoterapii.
Terapeuta pomoże Panu uporać się zarówno z objawami
jak i przyczynami zaburzeń zaburzeń depresyjno-lękowych
oraz ich konsekwencjami, dzięki czemu odzyska Pan
spokój i radość życia.
Gdyby chciała Pani ze mną porozmawiać o problemie,
to zapraszam do kontaktu.
Istnieje możliwość konsultacji online,
np. za pośrednictwem komunikatora Skype.
Pozdrawiam serdecznie

Hanna Markiewicz,
psycholog,
konsultacje@psycholog24online.pl
tel. 505 075 298,
http://psycholog24online.pl