Zapytaj lekarza

7 3 6 , 5 2 2

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Czepiec Hipokratesa

Czy wiesz, jak sprawnie opatrzyć głowę? Lekarz Łukasz Dubielecki prezentuje wykonanie czepca Hipokratesa. Zapoznaj się z naszym filmem instruktażowym.

Redakcja abcZdrowie
82 poziom zaufania

Witam,

jeżeli zachodzi konieczność zażycia leku przeciwbólowego podczas antybiotykoterapii tetracykliną, to można zastosować Ketonal, chyba że lekarz zadecyduje inaczej.

Na wszelki wypadek warto zachować dwugodzinny odstęp pomiędzy antybiotykiem a lekiem przeciwbólowym – nie będzie wątpliwości odnośnie zmniejszonego wchłaniania Doxycyclinum.

Zachęcam do lektury tego materiału, dowie się Pan z niego więcej na temat antybiotyku stosowanego przez Pana: https://portal.abczdrowie.pl/doxycyclinum-sklad-i-dzialanie-wskazania-przeciwwskazania-dawkowanie-skutki-uboczne.

Przypominamy, że udzielane informacje stanowią jedynie informację poglądową. W celu uzyskania diagnozy oraz zaplanowania leczenia, prosimy o zasięgnięcie osobistej porady lekarskiej.

Redakcja abcZdrowie.pl to zespół doświadczonych i zaangażowanych osób, z których wielu to eksperci z dziedziny medycyny, dla których dbałość o zdrowie to priorytet.
0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Patronaty
Ważne tematy