Czy są jakiekolwiek leki na pustkę w głowie?

Witam ,czy są jakiekolwiek leki na pustkę w głowie?Mam pustkę w głowie i jestem zubożały uczuciowo,poza tym nadmierne pocenie,nerwica lękowa.Mam 34 lata.Brałem różne leki: seronil,hydroxizinum,cipramil,xanax,Rispolept,Memotropil,Flouxetyna i 2-3 inne.Każdy po kilka m-cy.Łącznie kilkanaście lat tego typu chorób.Obecnie została pustka w głowie+nerwica lękowa+nadmierne pocenie+twarz robi się czerwona,b .czerwona,problemy emocjonalne.Gdzie mam się udać z tym?Psychiatra ,neurolog,psychoterapeuta?

Aleksander Ropielewski

Z opisu dolegliwości sugeruję kontakt z psychiatrą lub neurologiem. Są to trudne do diagnozowania i leczenia dolegliwości i nie ma pewności, że uda się znaleźć skuteczne rozwiazanie na Pana problem.