Uczucie pustki w głowie i nerwica

Witam,mam 34 lata.Jako nastolatek nerwica lękowa i nadal mam.Była też depresja,zapaść w głowie(ścisk głowy z obu stron),napadowość.Brałem leki: stimuloton,seronil,hydroxizinum,cipramil,xanax,fluoxetyna,Memotropil i 2-3 inne.Rowniez Rispolept.Obecnie mam pustke w glowie.Prosze o pomoc ,jak to wyleczyc?Poza tym nadmierne pocenie ,szczegolnie przed głowy(czoło itd) + czerwona a czasem mocno czerwona twarz.Do kogo mam zglosic sie?Psychiatra,neurolog,psychoterapeuta?Jestem z woj.podlaskiego.Dziekuje

Dzień dobry.

Opisane objawy oraz, jak rozumiem, nieskuteczność farmakoterapii, wskazywałyby na zasadność terapii psychologicznej.

Pozdrawiam.