Uczucie pustki w głowie po leczeniu nerwicy lękowej i depresji

Mam 34 lata.Jako nastolatek-nerwica lękowa.21 lat-depresja zapaść w głowie(ścisk głowy z obu stron).Póżniej napadowość.Łącznie kilkana ście lat zaburzeń.Leki:seronil,Hydroxizinum,Fluoxetyna,Xanax,Cipramil,Stimuloton,Rispolept..Każdy lek po kilka m-cy.Wyleczyłem.Została pustka w głowie zaniki pamięci blokowane uczucia.Poza tym nadmierne pocenie i czerwone policzki.Gdy idę szybciej to mocno pocę się.Jak można wyleczyć ta pustkę w głowie itp.,to wszystko co wyżej napisałem?Proszę o odpowiedź.

odpowiedź na portalu niewiele pomoże,polecam konsultacje u DOŚWIADCZONEGO TERAPEUTY.pozdrawiam serdecznie Violetta Ruksza

Witam,
w leczeniu zaburzeń lękowych ważne jest łączenie leczenia farmakologicznego z procesem psychoterapeutycznym. Ten drugi pozwala bowiem na obniżenie doświadczania lęku, ale również umożliwia poradzenie sobie z dodatkowymi objawami oraz aktualnymi trudnościami jakie pojawiają się w życiu. Nawet jeśli zakończył Pan leczenie z wykorzystaniem leków zachęcam do skonsultowania się w sprawie aktualnie doświadczanych symptomów z psychoterapeutą. W wyniku podjętej pracy będzie miał Pan możliwość zdobycia nowych umiejętności i poszukania możliwości rozwiązania aktualnych problemów.
Pozdrawiam
Agnieszka Nowogrodzka
http://poznacsiebie.pl