Nerwica lękowa, depresja i ucisk w głowie

Witam,mam 34 lata.Jako nastolatek nerwica lękowa.Później depresja,zapaść w głowie(ścisk głowy z obu stron).Potem napadowość.Obecnie mam pustkę w głowie+ zaniki pamięci+Przyblokowane uczucia.Brałem leki: seronil,Fluoxetyna,Hydroxizinum,Memotropil,Xanax,Rispolept i kilka innych(każdy po kilka m-cy).Wyleczyłem wszystko,ale jest pustka w głowie itp.Czy można to wyleczyć i jaki lek?Jestem z woj.podlaskiego.

Witam,

rozumiem Pańskie obawy i troskę o swój stan zdrowia.To bardzo ważne, że skupia się Pan na aktualnym stanie zdrowia i odczuwanym dyskomforcie dotyczącym przedstawionego nam problemu.
Prowadząc leczenie i stosując leki, które miały Panu pomóc w radzeniu sobie z objawami nerwicy, dostrzegał Pan różne zależności między stosowanymi lekami a reakcjami emocjonalnymi.
Trudno odpowiedzieć na pytanie, które Pan zadał, nie znając historii choroby. Trudno na podstawie kilku zdań przekazanych drogą elektroniczną przeprowadzić "szybkie" badanie i znaleźć skuteczny sposób na poradzenie sobie z problemem. Proszę skontaktować się z lekarzem i z nim omówić swoje spostrzeżenia, opowiedzieć mu o swoich obawach. Tylko w taki sposób, będzie Pan mógł uzyskać pomoc i poradzić sobie ze swoimi wątpliwościami dotyczącymi własnego zachowania i odczuwania.

pozdrawiam
A.Aleksandrowicz

https://www.facebook.com/pages/Psychoterapia-Anga-Aleksandrowicz/849652415108571

Witam,
Z podanych informacji nie wynika czy korzystał Pan z pomocy psychoterapeuty. Zachęcam Pana do skorzystania z takiej pomocy, gdyż może to być pomocne w tym przypadku.
Serdecznie pozdrawiam,