Pustka w głowie i brak naturalnych emocji po nerwicy lękowej

Witam,mam 34 lata.Zaczelo sie za nastolatka od nerwicy lękowej.Zachorowalem 21 lat,depresja zapasc w glowie (tak to nazywam).Objawialo sie tym,ze mialem scisk glowy z obu stron.Pozniej napadowosc.Ogolnie bralem leki:Seronil,Hydroxizinum,Fluoksetyna,Xanax,Stimuloton 50,Rispolept i (kazdy kilka m-cy). Wyleczylem,ale została mi pustka w głowie i nie mam naturalnych emocji.Może toxykolog pomógłby,gdybym oczyscił organizm?Byłem u lekarzy ale nie umieja pomoc.Czy mozna wyjsc z tego?

Witam,

Może spróbuje Pan psychoterapii? Pustka w głowie to dość dobry stan, ponieważ można ją wypełnić. Pan może wypełnić ją dokładnie tym czym Pan chce i potrzebuje.

Pozdrawiam
Ewa Czernik

Witam,

może po latach stosowania leków warto spróbować innego podejścia? Gorąco polecam spotkanie z psychoterapeutą i ewentualne podjęcie własnej terapii, która może pomóc w odkryciu pana potrzeb, pragnień czy zainteresowań. Pozwoli rozwinąć tę pana sferę, która przez lata była tłumiona przez objawy i leki.

Pozdrawiam
- Bartosz Piasecki
http://poznacsiebie.pl