Mrowienie w głowie przy stosowaniu Seroxatu 20 mg na nerwicę lękową

Witam, cierpie na nerwice lękowa od 2007 r. Biore seroxat 20mg aktualnie co 2, 3 dzień kiedy czuje ze musze wziac, objawy mrowienia w glowie, chciałbym calkowicie zrezygnować z brania tego leku, natomiast nie wiem czy jest to mozliwe, jesli tak jak to zrobic???

Witam, doradzam konsultację z lekarzem psychiatra ,omówienie Pana stanu, lekarz doradzi dalsze leczenie. Polecam także jeśli jeszcze Pan nie korzysta podjęcie psychoterapii. Pozdrawiam serdecznie.

Dzień dobry,
wszelkie zmiany w dawkowaniu czy rodzaju leków muszą się odbywać pod stałą kontrolą lekarza. Polecam skonsultowanie się z psychoterapeutą aby ewentualnie omówić możliwość podjęcia przez pana własnej terapii. W leczeniu nerwic to właśnie psychoterapia jest najbardziej skuteczna, same leki działają objawowo i nie zajmują się przyczynami zaburzenia.

Pozdrawiam
- Bartosz Piasecki
http://poznacsiebie.pl