Czy są tabletki usuwające stres?

Dzień dobry, mam 22 lata i mam problem ze stresem. Kiedy chodziłem do szkoły podstawowej (1-3) zaczęły piec mnie policzki podczas stresu. Przez te wszystkie lata najbliżsi to ignorowali choć wiedzieli ze się męczę. Ja sam tez nie wiedziałem co to i uznałem że jestem dziwny (jako dzieciak 9-10 letni nie bardzo mogłem udać się do lekarza a z rodzicami nie rozmawiałem na ten temat) i problem się pogłębiał. Niedawno udałem się do dermatologa i stwierdził rozszerzone naczynka (albo jakoś tak), miałem 5 zabiegów laserowego zamykania. Trochę pomogło bo wcześniej budziłem się z już czerwonymi policzkami. Na co dzień, gdy siedzę w domu, nie czerwienie się ale gdy tylko ktoś przyjdzie w odwiedziny/mam gdzieś jechać napada mnie ogromny stres przez co znowu się czerwienie. Obawiam się spojrzeń i tego ze się zaczerwienie przez co zamknąłem się w domu i siedzę na utrzymaniu rodziny. Są jakieś tabletki które usuną ten stres czy potrzebna terapia?

Dzień Dobry Panu,

Zaprezentowane przez Pana symptomy są wskazaniem do osobistej konsultacji specjalistycznej, celem podjęcia pracy terapeutycznej, pod okiem psychologa, najlepiej poznawczo-behawioralnego.

Serdeczności i tylko satysfakcjonującego samopoczucia Panu życzę,
irena.mielnik.madej@gmail.com
tel. 502 749 605