Czy są w Polsce kliniki wykonujące tak duże operacje?

W ciągu roku shudłem o 100 kg. Teraz ważę 100 kg. Czyli rok temu 180 kg. Odbyło się to bez operacyjnie. Wyjazdy na turnusy odchudzające oraz dieta i ćwiczenia. W związku z tym mam bardzo duże fałdy oraz nawisy skórne. Stan zdrowia dobry Praktycznie wszystkie wyniki za wyjątkiem wydolnościowych. Mieszkam naprzemiennie w Krakowie i Olecku. 1. Czy są w Polsce ( szpitale kliniki lub ośrodki) wykonujące tak duże operacje? 2. Jakie zagrożenia są z tym związane? 3. Czy jest możliwość refundacji z NFZ?

Szanowny Panie,
Gratuluję, to ogromna praca jaką Pan wykonał. doceniam i szanuję gdyż odbyło się to bez interwencji chirurgicznej. Klinika Timeless specjalizuje się w operacjach korekt plastycznych po tak dużych schudnięciach. Oczywiście są to skomplikowane operacje wymagające dobrego przygotowania zdrowotnego w zależności od aktualnego stanu zdrowia, jednak można to przeprowadzić ważne aby zajął się tym odpowiedni specjalista. W ramach funduszy z NFZ wykonywane są tylko prostsze procedury czasem tylko po jednej stronnie ciała. A obecna sytuacja epidemiologiczna bardzo wydłużyła i tak długie kolejki oczekujących. Zachęcam do kontaktu z Timeless pomożemy wyjaśnić wiele kwestii.
Janusz Jaworowski