Czy seloft powoduje zanik przyjemności z seksu?

Witam. Czy podczas zazywania leku Setaloft jest mozliwy brak orgazmu u kobiety czy to inna przyczyna? Wogole nie czuje przyjemnosci z seksu leki biore od 3 lat.

Witam. Stosowanie pochodnych benzodiazepiny typu Selofen- może prowadzić do psychicznego i fizycznego uzależnienia.Leczenie powinno trwać tak krótko jak to możliwe, maksymalnie 2 tyg.Jeżeli bierze Pani ten lek od 3 lat to proponuję zmienić lekarza.Niektóre leki psychotropowe znacząco obniżają libido, istnieje możliwość,że brak orgazmu ma związek z takim leczeniem. Sprawę powinien Pani szczegółowo wyjaśnić lekarz leczący, powinien też zaproponować leki alternatywne, które takich skutków nie mają.