Czy stosowanie odżywki monohydrat kreatyny ma wpływ na jakość spermy?

Witam, staramy się z mężem o dziecko. Proszę o poradę czy stosowane przez niego odżywki monohydrat kreatyny mają wpływ na jakość spermy? Pozdrawiam

Szanowna Pani!

Monohydrat kreatyny może czasami obniżyć jakość nasienie, aby to wykluczyć proponuję wykonać badanie jakości nasienia czyli spermogram.

Z poważaniem

Katarzyna Lewicka