Czy suplement diety centrum pomoże w uzupełnieniu niedoborów Witamin i minerałów w organizmie?

Witam . Czy suplement diety centrum pomoże w uzupełnieniu niedoborów witamin i minerałów w organizmie . Czy jesli moja dieta uwzględnia duzo witamin to jest możliwe przedawkowanie składników?

Dzień dobry,

przy prawidłowo zbilansowanej diecie ma potrzeby korzystania z suplementów. Może dojść do przedawkowania - co jest niewskazane.

Pozdrawiam