Czy świąd nowotworowy może ustąpić, żeby potem nawrócić?

Witam, mam do Doktora 2 pytania. 1.Czy świąd nowotworowy (bialaczki, chloniaki) moze ustapic na tydzien i pozniej sobie wrocic? Swiad mi ustepuje gdy jestem bardzo zajety, pijany a teraz tydzien lecze angine i swiadu brak. 2. Czy w anginie duzo malych powiekszonych wezlow po obu stronach szyi jest normalne?

Lek. Tomasz Budlewski

Przyczyn świądu może być wiele i konieczna szersza diagnostyka odnośnie
Węzłów
Chłonnych
to są one powiększone w anginie zależy ile tych węzłów
Jest powiększonych konieczna ponowna wizyta u lekarza prowadzącego leczenie