Czy szwy mogą tak bardzo uwierać, czy mam pozostawiony jakiś odłamek?

Rozkładając sztuczną choinkę uderzylam się bezpośrednio w otwarye oko,poleciała krew zdarte i rościęte oko w okolicach(białka) ma jeden albo dwa szwy od niedzieli oko strasznie mnie kuje jakby coś w jednym miejscu charatało moje oko,czy szwy mogą tak bardzo uwierać,czy mam pozostawiony jakiś odłamek? A drugie pytanie:po jakim czasie zdejmuje się szwy z wewnątrz oka? Mi kazano przyjechać na piąty dzień od wypadku ściągnąć szwy,czy to nie za wcześnie obawiam się że to za wcześnie i rozejdzie mi się rana.Bardzo proszę o informacje.Acha dostałam tylko jedną maść Floxal żadnych kropli do przemywania oka. Z góry serdecznie dziękuję

Lek. Tomasz Budlewski

Proszę koniecznie udac Się do lekarza okulisty i kierowac się jego zaleceniami