Czy ta kuracja na trądzik będzie skuteczna?

kilka lat temu zmagałam się z trądzikiem, który został wyleczony izotekiem, 2 lata po zakończonej kuracji trądzik powrócił, a lekarz przepisał mi żel acnatac naprzemiennie z kremem skinoren. Czy taka kuracja będzie skuteczna po kuracji izotekiem? Po jakim czasie mogę spodziewać się efektów?

Witam ,

Pierwsze efekty w tego typu leczeniu widzę u swoich klientów po około 3 tygodniach.

Osobiście rekomenduje łączone działanie polegające na wsparciu mikroodżywienia organizmu od środka .

Tu osiągamy długofalowe efekty w programach TST ( Transpersonalna Terapia Skóry).

Szczególnie w przypadku nawracającego trądziku zalecam konsultacje TSTSilver https://instytutadamowicz.pl/konsultacja-tst-silver/

Pozdrawiam

Ania

Dzień dobry, skuteczność terapii oraz możliwość osiągnięcia oczekiwanych rezultatów to aspekty leczenia, które zawsze warto omówić podczas konsultacji z lekarzem, który terapię zalecił. Odsyłam również do artykułu na temat trądziku, w którym omawiamy kwestie farmakoterapii stosowanej w leczeniu trądziku pospolitego: https://www.arsestetica.pl/blog/tradzik-pospolity-objawy-przyczyny-leczenie/.

Znajdują się w nim m.in. informacje odnośnie pielęgnacji domowej i zabiegów gabinetowych, które są niezbędne do podtrzymania efektów leczenia. Możliwości jest wiele, przez co najlepiej udać się na konsultację do specjalisty, który jest w stanie stworzyć plan zabiegowy uzupełniony o pielęgnację domową dobraną do aktualnego stanu skóry. Niestety trądzik jest chorobą złożoną, która wymaga ciągłej pracy oraz systematyczności.

Gdyby pojawiły się dodatkowe pytania pozostaję do dyspozycji drogą mailową: ptomaszyk@arsestetica.pl.

Z wyrazami szacunku,

Patrycja Tomaszyk

mgr kosmetologii bioestetycznej

Ars Estetica Klinika Medycyny Estetycznej i Laseroterapii

Oddział w Warszawie

ul. Jaktorowska 5/U1 I tel. +48 22 26 60 876 I mail: warszawa@arsestetica.pl

Oddział we Wrocławiu

ul. Powstańców Śląskich 56a/2 I tel. +48 71 70 70 993 I mail: wroclaw@arsestetica.pl