Czy tak się objawiają ataki paniki?

Witam od pewnego czasu mam niepokojące objawy tzn pierwszy "atak" miałem 27 grudnia tzn kołatanie serca drżenie rąk nogi jak z waty, duszność lekko podwyższone ciśnienie kolejne dwa po 1,5 miesiąca czyli obecnie 14 lutego i 19 lutego to samo pogotowie stwierdzilo atak paniki zrobiono EKG stwierdzono że jest ok co to może być czy to faktycznie ataki paniki czy może coś ze sercem czy co innego boje się że cos może być poważnego kardiolog dopiero za dwa tyg

Witam Pana,

symptomy mogą mieć podłoże emocjonalne, jednak wskazana jest konsultacja kardiologiczna, diagnostyka i dalsze ukierunkowane leczenie.

z wyrazami szacunku, Bożena Waluś