Czy taki objaw może pojawiać się na tle nerwowym?

Witam mam 22 lata mieszkam za granicą i pracuje fizycznie. W grudniu dostalam jakiegos migotania komór serca trwalo około 4/5 min pamiętam ze w temu powstrzymałam stres pojechałam do szpitala zrobili mi badania ekg krew prześwietlenie płuc wszystko bylo ok po za tętnem które bylo ponad 100 nie znaleźli przyczyny kazali isc do lekarza rodzinnego po tym czaszasie mialam jeszcze z 4 ataki z ostatni 20.09.20 byl delikatny trwał 1min niczym się nie zdenerwowalam dzien wczesniej tak ale nie wtedy kuedy mialam ten atak od grudnia slucham swojego serca i kontroluje oddech jest to uciążliwe czasem mam wrażenie że oddycham za mało i moje serce nie jest takie dotlenione i musze brac głębokie oddechy 4 lata temu mialam 1 taki atak kiedy poklocilam sie z rodzicami trwał z 3 min ale nie powtórzył się. W grudniu zaczęły mnie prześladować łącznie bylo ich około 6 nie pamiętam jak sobie z tym radzic czy to jest podłoże psychiczne rodzina twierdzi ze symuluje i wymyślam choroby a nie wiedzą jakie to uciążliwe. U mnie w domu potwierdzone są dwie nerwice jesli chodzi o podłoże genetyczne, tylko oni nawet nie zachowują się jakby ja mieli. Wcześniej moj stres byl rozładowywany przez biegunkę lub pocenie sie rak jesli mialam wizytę u dentysty czy lot samolotem teraz mam migotanie komor martwię się probuje z tym walczyć pije melisse i cwicze oddech mialam spokoj z 4msc i teraz sie powtórzyło wydaje mi się ze nie radzę sobie ze stresem.

Witam, proszę skorzystać z konsultacji z lekarzem pierwszego kontaktu i z lekarzem psychiatrą aby ustalić dalszą formę pomocy.

Pozdrawiam

Dorota Nowacka