Czy taki stan zagraża mojemu życiu?

Dzień dobry. Czy 35 pojedynczych pobudzeń przedwczesnych nadkomorowych i 29 par pobudzeń nadkomorowych to coś co zagraża mojemu życiu i zdrowiu? Wszystkie badania od morfologii po echo serca, elektrolitów, ciśnienia, EKG w normie. Dodam że cierpię na nerwicę lękowa,jestem kobietą mam 33 lata. Dziękuję za odpowiedź.
KOBIETA, 33 LAT 10 miesięcy temu

Witam serdecznie

Chętnie porozmawiam z Panią online w sprawie wspomnianej nerwicy,ponieważ mieszkam i pracuję stacjonarnie w Rzeszowie.Jest to tylko propozycja,ponieważ chciałabym przynajmniej obniżyć Pani poczucie zagrożenia ,które jest nieodłaczną częścią nerwicy.Jeżeli jednak zdecyduje Pani szukać pomocy w Krakowie,który jest miejscem mojego całego wykształcenia,polecam osoby z listy Sekcji Naukowej Psychoterapii mającej w Krakowie siedzibę.Wszyscy mamy równoczesne przygotowanie medyczne,które Panią uspokoi /psychoterapeuci :Dorota Stolarska,Anna Tutaj,Anna Romejko-Hurko i pozostali na liście certyfikowanych psychoterapeutów/.Przestanie Pani wkrótce panicznie doszukiwać się chorób i znajdzie spokój w życiu.

W razie potrzeby proszę o kontakt tel.693106694.