Zapytaj lekarza

7 3 6 , 9 5 1

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Czy takie działanie może mieć na mnie lek?

Witam. Od około 4 tygodni przyjmowałam codziennie rano jedną tabletkę Hydroxyzinum. Od ok. dwóch tygodni zaczęłam odczuwać mocny lęk, głównie w związku z moimi uczuciami do partnera (wiem, że Go kocham jednak odczuwałam nieuzasadniony lęk że tak nie jest). Dodatkowo nic mnie nie cieszyło i wszystko widziałam w pesymistyczny sposób. Odczuwałam otępienie. Czy takie działanie może mieć na mnie lek?
KOBIETA, 23 LAT ponad rok temu

Pierwsza pomoc przy napadzie padaczkowym

Witam!
Proszę nie nadużywać uspokajaczy. Przeżywa Pani huśtawkę emocjonalną, wątpliwości odnośnie waszych relacji (partnera i Pani), co może dawać pewnego typu wrażenie depresji. Jeżeli nie może Pani sobie z tym poradzić to proszę zasięgnąć porady psychologa (bez leków).
Życzę powodzenia
W. Łuczkowski.

0

Witam,
Hydroksyzyna może powodować swoiste "otępienie", otumanienie, natomiast nie wywołuje lęków, ani depresji. lek ten nie jest przez wszystkich dobrze tolerowany, szczególnie podczas przyjmowania rano.
Warto udać się do psychiatry/psychologa i porozmawiać o swoim samopoczuciu.
Pozdrawiam.

0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Patronaty
Ważne tematy