Jakie dokładnie jest działanie leku Miansec 10 mg?

Dzień dobry. Mecze sie z nerwica lekowa od 5 lat. Od 3 miesiecy chodze na psychoterapie dzieki ktorej czuje sie troszke pewniej ale mam swiadomosc ze taki rodzaj leczenia potrwa dlugo nim poczuje sie zdrowa. Od 3 miesiecy przyjmuje lek tritrico xr w dawce 75mg. Poczatki byly straszne,chodzilam otumaniona i ciagle plakalam,potem czulam sie roznie. Teraz lekarz psychiatra zmienil mi lek na miansec 10mg po tygodniu 20mg. Problem jest taki ze bardzo zle reaguje na takie leki. Prosze mi napisac cos o tym leku,bardzo boje sie ze nasili moje lęki tak jak to bylo po wenaflaksynie . Czy ten lek miansec mnie uspokoji czy moge czuc sie na poczatku zle i nasili lęki?Moj psychiatra mowil mi ze mam sprobowac. Bardzo sie boje wziac ta tabletke.

Mgr Ewa Wójcik Psychologia

Szanowna Pani, a na co Pani cierpi? Czy ktos postawił Pani diagnozę?
Proszę w Warszawie poszukać terapeuty poznawczo behawioralnego z dobra opinia lub z polecenia. My musimy postawić diagnozę. Wtedy psychiatra ma łatwość w dobraniu leków.