Czy takie leki są odpowiednie do tego typu zaburzeń?

Jestem po pierwszej wizycie u psychiatry. Stwierdził nerwice lękowa oraz lek uogolniony. Zapisał leki: Sulpiryd 50 mg dwa razy dziennie, Parogen 20 mg pół tabletki dziennie - po 2 tyg jedną tabletkę. Gdy na początku brania ich było by gorzej doraźnie mam wziasc do tego Lorafen pół do jednej tabletki. Czy takie leki są odpowiednie do tego typu zaburzeń?

Proszę też pamiętać, że sposobie leczenia decyduje lekarz a nie psycholog.