Czy takie objawy po szczepieniu są powodem do obaw?

Ponad 30 dni temu miałem pierwszą dawkę szczepienia na covid (moderna), od tamtego czasu nieustannie średnio dwa razy dziennie miewam uczucie gorączki (gorące czoło, zimne dłonie, uczucie rozpalenia, tak jak przy gorączce), domownicy potwierdzają, że moje czoło w tych sytuacjach jest ciepłe. Termometr w tych momentach nie pokazuje temperatury wyższej niż 36.8 - 36.9 (testowałem kilka termometrów, dawały ten sam wynik). Poza tym brak innych objawów. Byłem dwukrotnie testowany na covid - oba wyniki negatywne. Badanie krwi (morfologia, ob, crp, d-dimery), oraz moczu dały wyniki w normie, nie wzbudzające podejrzeń. RTG klatki piersiowej oraz USG jamy brzusznej również bez zastrzeżeń. Przed szczepieniem nigdy nie miałem czegoś takiego. Czy są powody do obaw? Mogę jakoś rozszerzyć diagnostykę? Lekarz rodzinny rozkłada ręce. Mężczyzna 30 lat.

Temperatura normalna, wyniki badań w normie. Moja rada to proszę wziąć drugą dawkę szczepionki. W przypadku jakichkolwiek dolegliwości proszę zgłosić się do lekarza. Dolegliwości te nie muszą mieć związku ze szczepieniem lub Covidem. Pana dolegliwości jednak nie są charakterystyczne dla jakiejkolwiek choroby i mogą mieć przyczynę nerwicową.