Czy takie odczucie może być spowodowane uciskiem na nerw?
Dzień dobry, na co może wskazywać nieustanne uczucie drętwienia/drżenia/pulsowania w kręgosłupie od dwóch tygodni. Dodatkowo mam mrowienie w stopach. Rtg klatki piersiowej bez zmian, obecnie czekam na wynik rezonansu. Czy takie odczucie może być spowodowane uciskiem na nerw? Dziękuję za odpowiedz, jestem bardzo zestresowana.

KOBIETA, 38 LAT 4 miesiące temu
Szanowna Pani - bez badania fizykalnego i wyniku NMR rozpatrywanie w chwili obecnej i w tej formie Pani objawów niestety nie ma sensu. Proszę omówić wizytę u Neurolga i/lub Ortopedy. Pozdrawiam