Czy takie wyniki 25-latki mogą mieć związek z operacją pęcherzyka żółciowego?

Dzień dobry, proszę o interpretację wyników badań. Kobieta 25 lat 42 kg...grf (mord) 80, kreatyna w surowicy i crp nieco podwyższona. czy to moze mieć związek z operacja pęcherzyka żółciowego 2 tyg temu. mam kamienie na obu nerkach 1.5 mm ? choruje na niedoczynność tarxzycy tsh 8.14 ft4 1.84. czy powinnam powtórzyć badania grf ?

Dzien dobry.Nie wiem co to znaczy nieznacznie podwyższone.W każdym razie GFR jest prawidłowy więc funkcja nerek jest prawidłowa.Co CRP to jest to głównie wskaźnik stanu zapalnego,ale może się podwyzszac również w innych sytuacjach.