Czy takie wyniki zdjęcia klatki piersiowej to coś niepokojącego?

Dzien Dobry Mój mąż odebrał moje badanie zdjecie klatki piersiowej.W opisie widnieje takie cos płytkie zrosty w klatkach p-ż.Przy tym tez masz ostry kaszel od dłuższego czasu najdziwniejsze jest to ze nigdy nie miałam zapalenia płuc czy cos do tego podobnego os czasu do czasu mam również bol w klatce piersiowej .Proszę mi odpowiedzieć czy to jest cos niepokojącego?pozdrwaiam

Dzień dobry.Same zrosty w kątach przeponowo-żebrowych nie mają większego znaczenia-świadczą o przebyciu jakiegoś procesu zapalnego.Co do kaszlu i bólu nie sposób się wypowiedzieć bez badania.