Czy te dolegliwości mogą mieć związek z przebytą boreliozą?

Witam od dłuższego od kilku lat zmagam się z dość dziwnymi objawami, które bardzo utrudniają mi życie. Są one od ponad 7 lat. Pierwszym objawem jaki się pojawił to jak ja to nazywam oderwanie od rzeczywistości ( mam wrażenie, jakbym był, ale nie w 100% - mam tu na myśli świadomość. Czuję się obecny, ale nie do końca. Jakbym był obserwatorem swojego życia). Czytałem na ten temat i wyszukałem, że to tzw. odrealnienie. Byłem niejednokrotnie u psychologa i nie stwierdził mi żadnej nerwicy. Dodam, że byłem diagnozowany w kierunku boreliozy 5 lat temu i do tej pory wyniki wskazują że borelka była, bądź jest ( w klasie IgG, robione WesternBlot'em wyniki wychodzą pozytywne). Czy to może być od tego? Oprócz tego mam wyciętą tarczycę ( miałem nowotwór brodawkowaty - tarczyca w całości usunięta). Kolejnym objawem jest tzw. otępienie ( mam wrażenie jakbym cofnął się dosłownie w rozwoju i zatrzymał się na pewnym etapie. Jakby moje IQ spadło) Przykładowo informacje z zewnątrz zapamiętuje, ale po dużym wysiłku. Z kolei jak mam przeczytać książkę i zapamiętać informacje z niej to sprawia mi to olbrzymią trudność ( zapominam zaraz co przeczytałem). Zapominam też o prostych czynnościach typu, gdzie coś odłożyłem, albo o czym mówiłem godzinę wcześniej. Mam dodatkowo trudności z ciśnieniem z rano jest ono bardzo niskie przez co z trudnością wstaje z łóżka. Śpię po 12 godzin i jestem praktycznie bez energii. Robiłem sobie ostatnio badania na cholesterol - trójglicerydy wyszły zawyżone. Proszę mi o szybką odpowiedź, co to może być?

Witam Pana, proponowałabym jak najgłębsze rozszerzenie wiedzy na temat boleriozy. Jest to choroba niespecyficzna i nawet po latach może dawać objawy. Proponowałabym aby zainteresował się Pan różnymi formami terapii, która oferuje świat medycyny, chociażby protokołem Stephena Harroda Buhnera. Dobre rezultaty w leczeniu daje ozonowanie krwi, oczyszczanie jelita grubego (kolonoterapia) i oczyszczanie wątroby. Zmiana diety, w której znajdzie się więcej kolorowych warzyw, czerwonych, żółtych, zielonych a mniej mięsa, szynek i kiełbas wspomoże proces leczenia. Życzę powodzenia w działaniu, pozdrawiam