Czy ten ból może mieć związek z układem krążenia?

Witam mam 38 lat mam ogromny problem ból zaczynający się od potylicy i ciągnie się przez bark łopatkę i z przodu pierś często wędruje mi ból albo w bark albo w pośladek przy czym drętwieje mi albo noga lewą albo ręką jest to ból lewej strony .Mam pytanie czym może być to spowodowane jakie badania można wykonać oprócz rezonansu czy to jest sproblem z układem krążenia dziękuję bardzo

Witam! Należy rozważyć także tło nerwicowe. Jednak konieczne jest wykluczenie Przyczyn somatycznych. Konsultacja neurologiczna z badaniami pracownianymi, które zleci lekarz leczący. Powodzenia W. Łuczkowski.